İKARİAM EN BUYUK FORUM SITESI

Şok Bedave PLUS !!! B-261910-%C3%BCye_ol

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<!-- yatay_orta_468x15 -->
<ins class="adsbygoogle"
style="display:inline-block;width:468px;height:15px"
data-ad-client="ca-pub-8282274257524079"
data-ad-slot="5093683947"></ins>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>

Şok Bedave PLUS !!! B-261910-%C3%BCye_ol

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<!-- yatay_orta_468x15 -->
<ins class="adsbygoogle"
style="display:inline-block;width:468px;height:15px"
data-ad-client="ca-pub-8282274257524079"
data-ad-slot="5093683947"></ins>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şok Bedave PLUS !!!

YazarMesaj
musen
Yeni Üye
Yeni Üye

Tecrübe Puanı : 3

Şok Bedave PLUS !!! Empty
MesajKonu: Şok Bedave PLUS !!!   Şok Bedave PLUS !!! Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 4:12 pm

Arkadaşlar Ve Hocalarım

Birazdan anlatacagim yontem tamamen yasaldır ve AlertPay üzerinden calistigi icin sizin accountunuza(oyun hesabınıza) hic bir zarari yoktur...
Genel olarak olayın özeti şöyledir.Herhangi bir şirket , anlatacağım siteye reklam veriyor.Reklamları 30sn izlememiş şartıyla o site de bize Para veriyor alien :vic Smile

AlertPay hesabı olanlar 1.ADIM’ı atlasin...

1.ADIM

AlertPay Hesabı Almak

https://www.alertpay.com ALERTPAY’ın sitesine giriyoruz ve sağ üstte Sign up now yazisina tıklıyoruz...

1.Adımda account type’ini soracak ortadaki seçeneği (personal pro) işaretliyoruz.
2.aşamada first name adres occupation(iş) vb.. gibi kişisel bilgilerinizi isteyecek bu bilgilerinizi sallaya bilirsiniz fakat site güvenlirdir,İleride bu hesaba para aktarılacağı için bu bilgileri doğru girmenizi tavsiye ederim.En azından isim , adres ,doğum tarihini doğru girin. Şahsen ben doğru girdim. Hiç bir sorunla karşılaşmadım para mı alıyorum.
3.aşamada email adresi , password(sifre), pin, güvenlik sorusu bilgilerini soruyor.
Pin: teldeki pin kodu gibi önemli bilgileri değiştirirken isteniyor

Son adım e-mail adresinizden doğrulamayı yapın.. AlertPay’a yeni hesabınızla giris yapabiliyorsanız bu adımı artık geçebiliriz...

2.ADIM

Bize Para Saglayacak BUX.TO Reklam Sistemine Kayıt olma...
Bux.to dünyanın en kaliteli ve güvenilir PTC("Paid to Click" yani tıkla kazan)
sitelerinden birisidir.Yaklaşık yaptığı ödemeler ile de bunu kanıtlamaktadır.

http://bux.to Sitesine girip sağ üstte register yazısına tıklayıp karsımıza gelen forumu dolduruyoruz... AlertPay or YourBuxCard Email Address for Payments kısmına AlertPay'a kaydolurken verdigimiz adresi yazmayı unutmayın ve birde referrerimiz olursa daha fazla kazanırız onun için Referrer (if any) boşluğuna enes94 yazıyoruz. Email adresi doğrulamasınıda yapmamız gerekecegi icin email adresimizi yanlıs vermeyelim...

.mail doğrulamasını yaptıktan sonra 3.adıma gecelim...

3.ADIM

Sisteme giriş... Tekrar sitemize girip Login oluyoruz ve Surf Ads Yazısına tıklıyoruz... Karsımıza gelen 10-15tane(bu sayı gittikce artar) Linklere sırasıyla tıklıyoruz. Bir pencere ile yeni bir site aciliyor site tam acilinca ustteki sayac saymaya basliyor 30sn sonra TİK işareti cıkınca pencereyi kapatabiliriz.Diğer linke geçiyoruz ve sırayla hepsine aynı işlem…

Sonra girdigimiz linkin üzerinde 24saatligine bir çizik çıkacak 24saat sonra o linke tekrar tıklayabiliriz...

Bu sekilde butun linklere tıklıyoruz ve gunluk bir miktar para kazanıyoruz..

kazandıgımız paraya My Stats butonundan bakabiliriz...

eger kazanımımız (eskiden 10$ dı) 50$ :@ olursa burada CAshOut a tıklıyoruz ve Convert to Cash via AlertPay linkine tıklıyoruz

VE Bu sayede AlertPay Hesabımıza 50$ yatmis oluyor..

arkadaslar ben ayda bu sayede 100$ kazanıyorum bu miktarda yetip artiyor..

AlertPay’a yatan parayı garanti bankasına veya mastercard’a aktarıyorum,İKARİAM'DA PLUS alien alabilirsiniz! Very Happy Very Happy

BÜTÜN İŞLEMLERİ TAMAMLADIKTAN SONRA AŞAĞIYI OKUYUN !!!
\

UYARI !!!
Bazı arkadaşlar bux.to ödeme yapmıyor diyorlar. BUX.TO dünyanın dünyanın en kaliteli ve güvenilir PTC("Paid to Click" yani tıkla kazan)
sitelerindendir.Fakat ödemeyi geciktiriyor standart üyelerin(yani bizim) ödemesini 60iş günü içinde yapıyor.Bunu kısaltmanın yolları var(bunları ilk ödemenizi almadan yapmayın)
1-Eğer Premium üye olursunuz 30iş günü içinde yapıyor
2-Bux.to ile iletişime geçip sitem ediyorsunuz  20iş gün içinde
3-Bux.to Card alırsınız 50$'a 5 gün içinde yapılır

Arkadaşlar ve hocalar bu bir sabır ve emek işidir !
ilk başta her link için 0,01$ veriyor bunu arttırmanın yolları var ;
1-Premium üye olursun her tıka 0,25 verir
2-Alt üye yaparsınız onların tıkladığı hem ona hem sana gelir(ikinizde kazanırsınız)
3-Parayla alt üye alırsınız

[align=center]Sisteminizi oturttuğunuzda ciddi kazanç elde ediyorsunuz
]Hiç para harcamadan yapa bileceğiniz Basit bir hesap;
------

Her gün 10 reklama tıklarsanız = 0.10$
20 alt üyeniz her gün 10 reklama tıklarsa = 2.10$
Haftalık kazancınız = 14.70$
Aylık kazancınız = 63$
alien alien
veya
şöyle en basite indirgeyelim site 1 dakikada 0,02 veriyor(ki standart üyesen)(pre'sen 12,5 kat daha fazla)
Peki benim patronum bana 1 dakikada ne veriyor ?
Günde 9 saat =540dakika
ayda 540x30=16200
Maaşım 1000$
1000/16200=0,06..dakikada
Yani bux.to part time iş gibi maaş veriyor.(pre hesap alırsanız 12,5 kat daha fazla👽 alien )

ama patron sürekli bunu veriyor diye bilirsiniz.Onada cevabım şöyle:bux.to için de sürekli yapma yöntemleri var ALT ÜYE !!

İNTERNETTE HİLELERİ VAR AMA SAKIN HİLE YAPMAYIN HEMEN ANLIYORLAR VE TÜM EMEKLERİNİZ BOŞA GİDİYOR BAN!!

AKLINIZA TAKILAN BİR ŞEY VARSA SORULARINIZI BEKLİYORUM

BOL KAZANÇLAR !!! $$$
[/align] alien alien alien

Şok Bedave PLUS !!!
1 sayfadaki 1 sayfası